Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. 1,0348ha
PIŁA - ZAMOŚĆ
Na działce znajduje się budynek biurowy o ok. pow. 68m2.
Układ pomieszczeń:
biura o pow. 38,92m2+13,51m2
pomieszczenie gospodarcze o pow. 7,40m2
wc o pow. 3,0m2
korytarz o pow. 5,33m2
Działka zlokalizowana w pobliżu obwodnicy Piły, łączącej drogi krajowe nr 11 i 10 oraz w sąsiedztwie PSSE
Teren objęty jest projektem rozwoju strefy przemysłowej Piła Południowo-Wschodnia realizowanym przez Gminę Piła. Projekt zakłada rozbudowę infrastruktury obejmującej uzbrojenie działek oraz wykonanie dróg dojazdowych.
Uzbrojenie: prąd, woda na działce, kanalizacja, gaz, MEC w drodze.
Teren zasilany z GPZ - dostępna moc: 5 MW
Dojazd droga asfaltowa. W pobliżu przystanek autobusowy.
Na działkę wydane jest pozwolenie na budowę budynku biurowego o pow.1200m2. Istnieje możliwość przejęcia inwestycji wraz z całą wymaganą dokumentacją i pozwoleniami.
CENA: 1 500 000zł netto
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.